Čas na serveru 18:48:44

Neznačeno
Zátiší s rybami

Id: 145425

Zátiší s rybami

  •  / Zátiší s rybami /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 30 cm, přípis na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:

9 000