Čas na serveru 02:32:52

Neznačeno
Zátiší s tulipány

Id: 188207

Zátiší s tulipány

  •  / Zátiší s tulipány /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 40 x 47 cm, oboustranný obraz, datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 682x

Vyvolávací cena:

2 800