Čas na serveru 07:41:39

Neznačeno
Zátiší se žehličkou

Id: 86406

Zátiší se žehličkou

  •  / Zátiší se žehličkou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, obraz v původním stavu, nerámováno

zobrazeno: 1057x

Vyvolávací cena:

13.7.2017, 19:51:00

13.7.2017 7:15 1 500 Kč