Čas na serveru 23:54:33

Neznačeno
Zimní cesta

Id: 57103

Zimní cesta

  •  / Zimní cesta /   Neznačeno
  •  / Zimní cesta /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 16,5 x 31,5 cm, lokálně poškozena malba, poškozený rám

zobrazeno: 1531x

Vyvolávací cena:

3 922