Čas na serveru 01:20:15

Neznačeno
Zřícenina pevnosti

Id: 273

Zřícenina pevnosti

  •  / Zřícenina pevnosti /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr malby 47 x 31 cm, obraz zprohýbán, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1178x

Vyvolávací cena:

1 600

14.3.2013, 20:12:00

14.3.2013 20:07 1 600 Kč