Čas na serveru 02:32:06

Neznačeno
Abstraktní kompozice

Id: 250911

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /   Neznačeno

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 39 x 26 cm, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 1450x

Vyvolávací cena:
800

900