Čas na serveru 14:02:45

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 428404

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 31,5 x 42 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 452x

Vyvolávací cena:

2 900