Čas na serveru 00:54:31

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 428404

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 31,5 x 42 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 446x

Vyvolávací cena:

2 900