Čas na serveru 11:06:12

Neznačeno
Bohyně

Id: 292005

Bohyně

  •  / Bohyně /   Neznačeno
  •  / Bohyně /   Neznačeno

bronzová plastika, výška cca 20 cm, Tibet, 19. století, stav viz foto

zobrazeno: 5272x

Vyvolávací cena:

15 000