Čas na serveru 11:06:42

Neznačeno
Bůžek na lotosovém květu

Id: 267709

Bůžek na lotosovém květu

  •  / Bůžek na lotosovém květu /   Neznačeno

bronzová plastika, Japonsko 19. století, výška cca 39 cm, lokálně otřená patina, stav viz foto

zobrazeno: 1138x

Vyvolávací cena:
2 200

24 000

Příhozy: 58