Čas na serveru 10:26:50

Neznačeno
Dáma se závojem

Id: 243605

Dáma se závojem

  •  / Dáma se závojem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

20 010

Příhozy: 48