Čas na serveru 10:15:48

Neznačeno
Dívka s broží

Id: 204248

Dívka s broží

  •  / Dívka s broží /   Neznačeno
  •  / Dívka s broží /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 35 x 26 cm, stav viz foto, novodobě rámováno, obraz 19. století, oděrky na rámu

zobrazeno: 544x

Vyvolávací cena:
800

6 000