Čas na serveru 10:47:19

Neznačeno
Dívka s květinou ve vlasech

Id: 351810

Dívka s květinou ve vlasech

  •  / Dívka s květinou ve vlasech /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 44,5 x 36 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 677x

Vyvolávací cena:

3 800