Čas na serveru 22:00:27

Neznačeno
Dívka s vějířem

Id: 251006

Dívka s vějířem

  •  / Dívka s vějířem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 42 x 30 cm, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, stav viz foto,po

zobrazeno: 1061x

Vyvolávací cena:

7 000