Čas na serveru 10:11:42

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 211614

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno
  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 32 x 42,5 cm, volné plátno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století

zobrazeno: 464x

Vyvolávací cena:
2 200