Čas na serveru 22:00:44

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 240302

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno
  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 31 x 39 cm, 19. století, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:
2 800

16 501