Čas na serveru 14:54:33

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 240302

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno
  •  / Dostaveníčko /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 31 x 39 cm, 19. století, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1079x

Vyvolávací cena:
2 800

16 501