Čas na serveru 09:55:54

Neznačeno
Historický interiér

Id: 208505

Historický interiér

  •  / Historický interiér /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 54