Čas na serveru 09:19:56

Neznačeno
Horská krajina

Id: 305502

Horská krajina

  •  / Horská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49 x 66 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o variantu obrazu podle A. Mánesa,po

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:

31 300