Čas na serveru 21:49:13

Neznačeno
Husar na koni

Id: 278404

Husar na koni

  •  / Husar na koni /   Neznačeno
  •  / Husar na koni /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 60 x 45 cm, v minulosti restaurováno, provedena parketáž, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 8683x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 62