Čas na serveru 04:12:33

Neznačeno
Italské pobřeží

Id: 292307

Italské pobřeží

  •  / Italské pobřeží /   Neznačeno

malba/plech, rozměr malby 12,5 x 16 cm, v minulosti restaurováno, lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 662x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000