Čas na serveru 13:56:35

Neznačeno
Kladno

Id: 235708

Kladno

  •  / Kladno /   Neznačeno
  •  / Kladno /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 29,5 x 47,5 cm, na zadní straně přípis C. Bouda, plátno v minulosti restaurováno viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000