Čas na serveru 02:27:30

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 270503

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

kresby na ultrafánu pro animovaný seriál Čtyřlístek, rozměry ve výřezu 15,5 x 20 cm a 15,5 x 18 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena:

4 700