Čas na serveru 02:35:17

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 300411

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr každého 47 x 68 cm, drobně poškozená malba, poškozené rámy

zobrazeno: 1637x

Vyvolávací cena:

13 500