Čas na serveru 21:29:38

Neznačeno
Krajina

Id: 330902

Krajina

  •  / Krajina /   Neznačeno
  •  / Krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 21,5 x 28,5 cm, malba poškozena, v minulosti restaurováno, jedná se pravděpodobně o Antonína Josefa Lewého, poškozený rám

zobrazeno: 968x

Vyvolávací cena: