Čas na serveru 08:18:33

Neznačeno
Krajina

Id: 330902

Krajina

  •  / Krajina /   Neznačeno
  •  / Krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 21,5 x 28,5 cm, malba poškozena, v minulosti restaurováno, jedná se pravděpodobně o Antonína Josefa Lewého, poškozený rám

zobrazeno: 414x

Vyvolávací cena: