Čas na serveru 02:33:16

Neznačeno
Království České malé

Id: 308838

Království České malé

  •  / Království České malé /   Neznačeno

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 21 x 27 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 707x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200