Čas na serveru 17:44:06

Neznačeno
Kubistická figura

Id: 237403

Kubistická figura

  •  / Kubistická figura /   Neznačeno

olej/lepenka, rozměr cca 45 x 22 cm, na zadní straně přípis sochaře Jašky z jehož sbírky dílo pochází, lehce poškozený rám, poškozená malba viz foto

zobrazeno: 2887x

Vyvolávací cena:

32 000