Čas na serveru 01:19:06

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 300410

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 104 x 73 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1816x

Vyvolávací cena:

22 000