Čas na serveru 04:14:15

Neznačeno
Kytice

Id: 281403

Kytice

  •  / Kytice /   Neznačeno
  •  / Kytice /   Neznačeno

olej/dřevěná deska, rozměr 49 x 40 cm, poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 5012x

Vyvolávací cena:
2 800

15 500