Čas na serveru 17:26:28

Neznačeno
Lázeňské město

Id: 228308

Lázeňské město

  •  / Lázeňské město /   Neznačeno

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, 19. století, stav viz foto

zobrazeno: 406x

Vyvolávací cena:
900

2 300