Čas na serveru 09:52:07

Neznačeno
Loutnistka

Id: 267714

Loutnistka

  •  / Loutnistka /   Neznačeno
  •  / Loutnistka /   Neznačeno
  •  / Loutnistka /   Neznačeno
  •  / Loutnistka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, malba značně poškozena, v minulosti restaurováno, 19. století, nerámováno

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
1 100

7 500