Čas na serveru 23:41:04

Neznačeno
Madona della Seggiola

Id: 267704

Madona della Seggiola

  •  / Madona della Seggiola /   Neznačeno

olej/dřevěná deska, průměr malby cca 57 cm, 19. století, replika obrazu podle Raffaela Santiho, poškozený dobový rám, malba lokálně poškozena, prasklina v desce, stav viz foto

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:
1 800