Čas na serveru 07:43:33

Neznačeno
Malířka

Id: 230908

Malířka

  •  / Malířka /   Neznačeno
  •  / Malířka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, lehce poškozená malba i rám, 19. století

zobrazeno: 2244x

Vyvolávací cena:

23 000