Čas na serveru 03:25:27

Neznačeno
Motiv z hor

Id: 210308

Motiv z hor

  •  / Motiv z hor /   Neznačeno
  •  / Motiv z hor /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 33 x 44 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po

zobrazeno: 650x

Vyvolávací cena:

8 000