Čas na serveru 04:30:46

Neznačeno
Muž s čepcem

Id: 258908

Muž s čepcem

  •  / Muž s čepcem /   Neznačeno
  •  / Muž s čepcem /   Neznačeno
  •  / Muž s čepcem /   Neznačeno

kvaš/papír, neznačeno, průměr výřezu cca 24,5 cm, drobné poškození barvy, na zadní straně přípis autorství od F. X. Harlase, zaskleno, poškozený rám, štítek na rámu

zobrazeno: 747x

Vyvolávací cena:

4 600