Čas na serveru 00:12:38

Neznačeno
Mýtický motiv

Id: 251203

Mýtický motiv

  •  / Mýtický motiv /   Neznačeno
  •  / Mýtický motiv /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 37 x 62 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2106x

Vyvolávací cena:
2 200

12 000