Čas na serveru 03:04:00

Neznačeno
Na kraji lesa

Id: 262604

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa /   Neznačeno
  •  / Na kraji lesa /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr malby 39 x 33 cm, restaurováno-rentoilováno, stav viz foto, jedná se pravděpodobně o okruh B. Havránka, poškozený rám,po

zobrazeno: 1004x

Vyvolávací cena:

4 600