Čas na serveru 21:48:10

Neznačeno
Na pastvě

Id: 270208

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, v minulosti restaurováno, nerámováno, stav viz foto, 19. století,po

zobrazeno: 1842x

Vyvolávací cena:

11 010