Čas na serveru 13:27:39

Neznačeno
Na pastvě

Id: 278403

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 44 x 61 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. stol., po

zobrazeno: 1807x

Vyvolávací cena:

14 500