Čas na serveru 06:17:05

Neznačeno
Na pastvě

Id: 278403

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 44 x 61 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. stol., po

zobrazeno: 948x

Vyvolávací cena:

3 300

2020,12-1,07,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu