Čas na serveru 17:59:00

Neznačeno
Obětování zlatého telete

Id: 372905

Obětování zlatého telete

  •  / Obětování zlatého telete /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, malba značně poškozena, poškozený rám, autorství obrazu bylo v minulosti přiřknuto Theodoru van Thuldenovi, tuto skutečnost však nelze potvrdit

zobrazeno: 8109x

Vyvolávací cena:

27 000