Čas na serveru 10:15:55

Neznačeno
Pasáček u řeky

Id: 278401

Pasáček u řeky

  •  / Pasáček u řeky /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu, 18./19. stol.,po

zobrazeno: 4835x

Vyvolávací cena:

12 001