Čas na serveru 03:31:59

Neznačeno
Pod kamenným mostem

Id: 252114

Pod kamenným mostem

  •  / Pod kamenným mostem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 4113x

Vyvolávací cena:
2 800

13 000