Čas na serveru 15:11:21

Neznačeno
Pod starým dubem

Id: 237303

Pod starým dubem

  •  / Pod starým dubem /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po

zobrazeno: 1471x

Vyvolávací cena:

9 500