Čas na serveru 11:16:47

Neznačeno
Podhorská řeka

Id: 216601

Podhorská řeka

  •  / Podhorská řeka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, v minulosti rentoilováno, restaurováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1153x

Vyvolávací cena:
2 200

18 000