Čas na serveru 07:45:54

Neznačeno
Podvečer v krajině

Id: 224008

Podvečer v krajině

  •  / Podvečer v krajině /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám,po

zobrazeno: 1312x

Vyvolávací cena:

15 551