Čas na serveru 06:39:55

Neznačeno
Portrét

Id: 232608

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po

zobrazeno: 2153x

Vyvolávací cena:
500