Čas na serveru 09:39:16

Neznačeno
Portrét

Id: 232608

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po

zobrazeno: 327x

Vyvolávací cena:
500

500

2020,03-1,09,19,30,00
( 9.3.2020, 19:30:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

13.2.2020 12:32 500 Kč