Čas na serveru 03:24:36

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 222203

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, poškozený rám, poškozená malba, kolem roku 1850,po

zobrazeno: 4482x

Vyvolávací cena:

31 300

Příhozy: 62