Čas na serveru 09:43:32

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 232611

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, lehce poškozený rám, lokální oděrky v malbě, stav viz foto,po

zobrazeno: 86x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

2020,03-1,09,19,44,00
( 9.3.2020, 19:44:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

19.2.2020 13:19 1 100 Kč