Čas na serveru 19:04:39

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 232611

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, lehce poškozený rám, lokální oděrky v malbě, stav viz foto,po

zobrazeno: 811x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

9.3.2020, 19:44:00

19.2.2020 13:19 1 100 Kč