Čas na serveru 02:27:22

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 234601

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, poškozený rám, lehce poškozená malba, stav viz foto

zobrazeno: 1587x

Vyvolávací cena:
2 200

10 500