Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
Nápověda Neznačeno
Portrét dámy
Id: 457604
olej/plátno, rozměr 24,5 x 19,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3391x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,19,59,00
( 14.5.2024, 19:59:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |