Čas na serveru 10:19:05

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 211503

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky v malbě,po

zobrazeno: 3257x

Vyvolávací cena:

7 300