Čas na serveru 08:23:35

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 252112

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 27,5 cm, neznačeno, pravděpodobně Vojtěch Hynais - okruh, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1545x

Vyvolávací cena:

12 500